Balmain Carbone Pour Homme Eau de Toilette Spray 100 ml
Carbone Pour Homme
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hexyl Cinnamal, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Benzyl Benzoate, CI 15510 (Orange 4), BHT
| Item ID | 7627 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | BA002A01 |
| Manufacturer | Balmain |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |