JOOP! Thrill After Shave 100 ml
Thrill
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Allantoin, Alpha-Isomethyl Ionone, Bisabolol, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Witch Hazel (Hamamelis Virginiana) Extract, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
| Item ID | 7125 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 055103 |
| Manufacturer | Parfums Joop! |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |