Jil Sander Sensations Duschgel / Shower Gel 150 ml
Sensations
* *incl. VAT Shipping
AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, PROPYLENE GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, ACRYLATES /C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, METHYLPARABEN, POLYQUATERNIUM-7, BUTHYLPARABEN, ISOBUTHYLPARABEN, BENZOIC ACID, FD&C RED N°4 (CI 14700)
| Item ID | 5968 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 075138 |
| Manufacturer | Jil Sander |
| Manufacturing country | Monaco |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |