Brut Classic Cologne Splash 294 ml 2 Pack (2x147ml)
Classic
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 7917 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 351771 |
| Manufacturer | Brut |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 0.294 liter |
| Weight | 343 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
Classic
| Item ID | 7917 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 351771 |
| Manufacturer | Brut |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 0.294 liter |
| Weight | 343 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |