Biotherm Eau de Paradis Sensual Refreshing Mist Spray 100 ml
Eau de Paradis
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 7748 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 559896A |
| Manufacturer | Biotherm |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.1 liter |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |