Chanel Pour Monsieur Eau de Toilette Splash 100 ml
Pour Monsieur
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOOS) EXTRACT
| Item ID | 7089 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 117361 |
| Manufacturer | Chanel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |