Cacharel Liberte Eau de Toilette Spray 50 ml
Liberte
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 6813 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2502525 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.05 liter |
| Weight | 203 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
Liberte
| Item ID | 6813 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 2502525 |
| Manufacturer | Cacharel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.05 liter |
| Weight | 203 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |