Fred Hayman Touch Women Eau de Toilette Spray 100 ml
Touch Women
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA/EAU), BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL CINNAMATE, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, FARNESOL, ISOEUGENOL, CITRAL, YELLOW 5 (CI 19140), RED 4 (CI 14700), EXT. VIOLET 2 (CI 60730)
| Item ID | 2048 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | GIBT ES AUCH MIT BUTY/HYDRO |
| Model | U243071A |
| Manufacturer | Fred Hayman |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 0.1 liter |
| Weight | 315 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |