Azzaro Eau Belle d Eau de Toilette Spray 50 ml
Eau Belle
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzophenone-2, FD&C Blue N°1 (Ci 42090), FD&C Yellow N°5 (Ci 19140), DC&C Violet N°2 (Ci 60725)
| Item ID | 5724 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 912018 |
| Manufacturer | Azzaro |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |