Chanel No 5 Eau de Parfum Spray 50 ml refillable
No 5
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 10167 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 125440 |
| Manufacturer | Chanel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.05 liter |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
No 5
| Item ID | 10167 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 125440 |
| Manufacturer | Chanel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.05 liter |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |