Adidas Sport for Men Man Eau de Toilette Splash 100 ml old vintage Version
Sport for Man
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 7378 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 07551 |
| Manufacturer | Adidas |
| Manufacturing country | Spain |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |