Balmain BalMan Eau de Toilette Spray 50 ml
BalMan
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat. (SD Alcohol 39.C), Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Butyl Methoxydibenzoylmethane, BHT
| Item ID | 5802 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 8326 |
| Manufacturer | Balmain |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |