Boucheron Pour Homme Men After Shave Balm 100 ml
Pour Homme
* *incl. VAT Shipping
Aqua (Water), Dicaprylyl Carbonate, Propylene Glycol, Parfum (Fragrance), Phenyl Trimethicone, Polymethyl Methacylate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Ceteareth-20, Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, PEG-32, Squalane, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Polyacrylamide, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 AlkyI Acrylate Crosspolymer, C13-14 Isoparaffin, Triethanolamine,Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Tetrasodium EDTA, Laureth-7, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Sodium Hyaluronate
| Item ID | 4133 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | PF0205400 |
| Manufacturer | Boucheron |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |