Calvin Klein Crave Men Eau de Toilette Spray 75 ml
Crave Men
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Propylene Glycol, EXT. Violet 2 (CI 60730)
| Item ID | 3164 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6019040 |
| Manufacturer | Calvin Klein |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |