Christian Dior Fahrenheit Eau de Toilette Spray 60 ml 2 x 30 ml
Fahrenheit
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE)
| Item ID | 6248 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | F097112000 |
| Manufacturer | Christian Dior |
| Manufacturing country | France |
| Content | 60 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |