Davidoff Classic Men Shower Gel 200 ml
Classic Men
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 4149 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | EAN |
| Model | 43008 |
| Manufacturer | Davidoff |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 200 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |