Davidoff Echo for Men Eau de Toilette Spray 75 ml Limited Edition
Echo for Men Limited Edition
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Eugenol, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral, Cinnamal, Isoeugenol, Disodium EDTA
| Item ID | 6521 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 273315 |
| Manufacturer | Davidoff |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |