Emporio Armani City Glam for Him Eau de Toilette Spray 30 ml
City Glam for Him
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BHT, LINALOOL, GERANIOL, COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL, CITRONELLOL
| Item ID | 5151 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 211613 |
| Manufacturer | Emporio Armani |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |