Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Eau de Toilette Spray 75 ml
Essenza di Zegna
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Cinnamal
| Item ID | 5974 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 1007 |
| Manufacturer | Ermenegildo Zegna |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |