Ermenegildo Zegna Intenso After Shave Lotion 100 ml
Zegna Intenso
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Aqua (Water), Propylene Glycol, Parfum (Fragrance), Bisabolol, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Methyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Butylene Glycol, Citral, Panax Ginseng Root Extract
| Item ID | 4332 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 1432 |
| Manufacturer | Ermenegildo Zegna |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |