Gianfranco Ferre for Man Pour Homme After Shave 125 ml old vintage Version
for Man Pour Homme
* *incl. VAT Shipping
Duftnoten: Würzig - Ledrig mit Tangerine, Kardamon, Lavendel, Wacholder, Tanne und Leder
Alcohol Denat, Purified Water, Parfum (Fragrance), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-20 Methyl Glucose Ether, Witch Hazel Distillate, Menthol
| Item ID | 3913 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 00465141 |
| Manufacturer | Gianfranco Ferre |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |