Grigio Perla Touch Eau de Toilette Spray 30 ml + Gloves Grigioperla
Touch
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat.,Aqua (Water), Parfum (Fragrance), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Hamamelis Virginiana Distillate (Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water), Urtica Dioica Extract (Urtica Dioica Leaf Extract), PEG-75 Lanolin, Chamomilla Recutica Extract (Chamomilla Recutica Flower Extract), Tilia Cordata Extract (Tilia Cordata Flower Extract), Malva Sylvestris Extract (Malva Sylvestris Leaf Extract), Althaea Officinalis Extract (Althaea Officinalis Root Extract), Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde
| Item ID | 6952 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 60640201 |
| Manufacturer | Grigio Perla |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |