Hollister Pacific Shore Eau de Cologne Spray 50 ml
Pacific Shore
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, BHT, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool
| Item ID | 5652 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 10138-00-200-US |
| Manufacturer | Hollister |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |