Hugo Boss Elements Eau de Toilette Spray 100 ml
Elements
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Hydroxyisohexyl 3-CycIohexene Carboxaldehyde, Benzophenone-2, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
| Item ID | 1066 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 35015 |
| Manufacturer | Hugo Boss |
| Manufacturing country | United Kingdom |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |