Jean Paul Gaultier Fleur Du Male Eau de Toilette Spray 125 ml
Fleur Du Male
* *incl. VAT Shipping
Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, BHT, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Benzoate, CI 60730 (EXT. Violet 2)
| Item ID | 6779 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 4760050 |
| Manufacturer | Jean Paul Gaultier |
| Manufacturing country | France |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |