Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Eau de Toilette Extreme Spray 125 ml
Le Male Terrible
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Eugenol, Geraniol, Citronellol, CI 60730 (EXT. Violet 2), CI 42090 (Blue 1), BHT, CI 19140 (Yellow 5)
| Item ID | 7859 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 4770050 |
| Manufacturer | Jean Paul Gaultier |
| Manufacturing country | France |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |