Jil Sander for Men Eau de Toilette Spray 125 ml
for Men
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BHT, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, CITRAL, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GERANIOL, ISOEUGENOL, LIMONENE, LINALOOL, D&C EXT. VIOLET N°2 (CI 60730), FD&C BIUE N°1(CI 42090)
| Item ID | 7467 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 080123 |
| Manufacturer | Jil Sander |
| Manufacturing country | France |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |