Jil Sander Man Pure After Shave 125 ml
Man Pure
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 57°, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Nonoxynol 14, PEG 4 Octoate, Propylene Glycol, Witch Hazel Destillate, Glycerin, Sodium Lactate, TEA Lactate, Serine, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Lauryl Aminopropylglycine Allantoin, Bisabolol, Allantoin, D&C EXT. Violet N°2
| Item ID | 6576 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 080321 |
| Manufacturer | Jil Sander |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |