JOOP! Homme Eau de Toilette Spray 30 ml old vintage Version
Homme
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BISABOLOL, D&C RED N°33 (CI 17200), FD&C BIUE N°1(CI 42090)
| Item ID | 8147 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 004207 |
| Manufacturer | Parfums Joop! |
| Manufacturing country | France |
| Content | 30 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |