JOOP! Rococo for Men Wild Deodorant Spray 125 ml
Rococo for Men
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Cetearyl Octanoate, Parfum (Fragrance), Bisabolol, Farnesol
| Item ID | 7123 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 004937 |
| Manufacturer | Parfums Joop! |
| Manufacturing country | France |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |