JOOP! Thrill Man Shower Gel 150 ml
Thrill Man
* *incl. VAT Shipping
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Parfum (Fragrance), Acrylates Copolymer, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, 1,2-Hexanediol, Alpha-Isomethyl Ionone, BHT, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Butylphenyl Methylpropional, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Coumarin, Disodium EDTA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Panthenol, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Styrene / Acrylates Copolymer, Benzoic Acid, Phenoxyethanol
| Item ID | 8418 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 055102 |
| Manufacturer | Parfums Joop! |
| Manufacturing country | Monaco |
| Content | 150 ml |
| Weight | 0 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |