Leonard Monsieur Eau de Toilette Spray 50 ml
Monsieur
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol 39.C, Aqua (Water), Parfum (Fragrance)
| Item ID | 4738 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 8207 |
| Manufacturer | Leonard |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |