Curve Crush Men Eau de Cologne Spray 125 ml
Curve Crush Men
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), PROPYLENE GLYCOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CINNAMAL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EXT. VIOLET 2 (CI60730)
| Item ID | 3499 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | CRCF00003 |
| Manufacturer | Curve |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 125 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |