Marc Jacobs Pear Eau de Toilette Spray 100 ml
Pear
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Linalool, Benzophenone-3, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Propylene Glycol, Citral, BHT, FD&C Yellow N°6 (CI 15985), D&C EXT. Violet N°2 (CI 60730), FD&C Yellow N°5 (CI 19140)
| Item ID | 7415 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 789736 |
| Manufacturer | Marc Jacobs |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |