Perry Ellis Reserve for Men Eau de Toilette Spray 100 ml
Reserve for Men
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Isoeugenol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amylcinnamyl Alcohol, Anise Alcohol, Evernia Furfuracea (Treemoss) Extract, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Methyl 2-octynoate, Methyl 2-Nonynoate, Phenylacetaldehyde
| Item ID | 3287 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | PE6552 |
| Manufacturer | Perry Ellis |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |