Replay your Fragrance Eau de Toilette Spray 75 ml
Your Fragrance
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Methyl Cyclodextrin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, BHT, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Disodium EDTA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Linalool, CI 14700 (Red 4), CI 17200 (Red 33), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1)
| Item ID | 6801 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Variation ID | EAN |
| Model | 82411602 |
| Manufacturer | Replay |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |