van Cleef & Arpels Midnight in Paris Pour Homme Eau de Toilette Spray 40 ml
Midnight in Paris Pour Homme
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Coumarin, Linalool, Limonene, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral
| Item ID | 6138 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | VA011A03 |
| Manufacturer | Van Cleef & Arpels |
| Manufacturing country | France |
| Content | 40 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |