van Cleef & Arpels Tsar Eau de Toilette Spray 50 ml
Tsar
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Benzophenone-2, Yellow 5 / CI 19140, Blue 1 / CI 42090
| Item ID | 6126 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 6450 |
| Manufacturer | Van Cleef & Arpels |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |