Victorinox Swiss Unlimited Eau de Toilette Spray refillable 75 ml
Swiss Unlimited
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylemethane, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Geraniol, Limonene, Lilial, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Linalool, Hexyl Cinnamal, Methyl 2-octynoate, Citronellol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), CI 47005 (Yellow 10)
| Item ID | 3397 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 40500 |
| Manufacturer | Victorinox |
| Manufacturing country | Switzerland |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |