Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Poesie de Chine Eau de Toilette 100 ml YSL
Opium Pour Homme Poesie de Chine
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, COUMARIN, LINALOOL, PROPYLENE GLYCOL, CITRAL, CITRONELLOL, EUGENOL, CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, ISOEUGENOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
| Item ID | 6694 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 32039 |
| Manufacturer | Yves Saint Laurent |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |