R de Capucci Paris After Shave Spray 100 ml
R de
* *incl. VAT Shipping
Alcohol SD 39-C, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Hydrogenated Castor Oil, Allantoin
| Item ID | 5822 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 22.082438 |
| Manufacturer | Capucci |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |