Halston Woman Classic Eau de Toilette Spray 50 ml
Woman Classic
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
| Item ID | 8326 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | HWNF40002 |
| Manufacturer | Halston |
| Manufacturing country | France |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |