Aigner Free Life for Men After Shave 50 ml
Free Life For Men
* *incl. VAT Shipping
SD Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Non Oxynol-14, PEG 4 Octoate, Propylene Glycol, Witch Hazel Destillate, Glycerin, Sodium Lactate, Tea Lactate, Serine, Lactic Acid, Urea, Sorbitol, Lauryl Diethylenediaminoglycine, Laury Aminopropylglycine, Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Bisabolol, Allantoin
| Item ID | 6350 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 82301 |
| Manufacturer | Aigner |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 50 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |