Chanel Allure Homme Deodorant Spray 100 ml
Allure Homme
* *incl. VAT Shipping
| Item ID | 10125 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 121930 |
| Manufacturer | Chanel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.1 liter |
| Weight | 142 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |
Allure Homme
| Item ID | 10125 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 121930 |
| Manufacturer | Chanel |
| Manufacturing country | France |
| Content | 0.1 liter |
| Weight | 142 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |