Laura Biagiotti Venezia Shower Gel 150 ml old vintage Version
Venezia
* *incl. VAT Shipping
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum (Fragrance), Magnesium Aluminum Silicate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Citric Acid, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Buthylparaben, Mica, Titanium Dioxide, Tin Oxide
| Item ID | 6051 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 21045 |
| Manufacturer | Laura Biagiotti |
| Manufacturing country | Germany |
| Content | 150 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |