Mont Blanc Presence Men After Shave Lotion 75 ml
Presence
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Octyl Methoxycinnamate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Dipotassium Glycyrrhizate, BHT, FD&C Green N°3 (CI 42053), D&C Yellow N°10 (CI 47005), D&C Red N°33 (CI 17200)
| Item ID | 8095 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | B0145100 |
| Manufacturer | Mont Blanc |
| Manufacturing country | France |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |