Versace The Dreamer Deodorant Stick 75 ml alcohol free
The Dreamer
* *incl. VAT Shipping
Dipropylene Glycol, Aqua (Water), Propylene Glycol, Sodium Stearate, Parfum (Fragrance), PPG -26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Farnesol, Triclosan
| Item ID | 6914 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 15805 |
| Manufacturer | Versace |
| Manufacturing country | Italy |
| Content | 75 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |