Tiffany Classic for Men After Shave 100 ml
Classic for Men
* *incl. VAT Shipping
Duftfamilie: Würzig - Pudrig
SD Alcohol 40, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Allantoin, FD&C Yellow N°5, FD&C Red N°4, FD&C BIue N°1
| Item ID | 6992 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 004014 |
| Manufacturer | Tiffany |
| Manufacturing country | USA |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |