Berdoues 1902 Lavandula Vera Eau de Cologne Splash 200 ml
1902 Lavandula Vera
* *incl. VAT Shipping
Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Benzophenone-1, Dipropylene Glycol, Coumarin, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, FD&C Red N°4 (CI 14700), FD&C BIue N°1(CI 42090), D&C Violet N°2 (CI 60730)
| Item ID | 5304 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 003152 |
| Manufacturer | Berdoues |
| Manufacturing country | France |
| Content | 200 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |