Burberry Baby Touch Eau de Toilette Spray 100 ml
Baby Touch
* *incl. VAT Shipping
ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BENZYL BENZOATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLEMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRAL, HEXYL CINNAMAL, FARNESOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRONELLOL, CI 60730 (EXT. VIOLET 2)
| Item ID | 7994 |
| Condition | New |
| Age rating | No age restriction |
| Model | 3470378 |
| Manufacturer | Burberry |
| Manufacturing country | France |
| Content | 100 ml |
| Weight | 495 g |
| Dimensions | 0×0×0 mm |